Будемо вдячні за Ваш "Like" та підписку на наш Facebook

Просічно витяжний лист, сітка (ПВЛ)

Застосування у будівництві універсальних матеріалів, які пропонують не один варіант застосування, призводить до прискорення самого процесу роботи. Практичні та зручні матеріали, які дозволяють зробити роботу набагато краще і швидко, зайняли провідні позиції.
Що таке просічно витяжний лист — який цей будівельний матеріал, і які параметри треба враховувати?
Яскравим прикладом такого матеріалу є просічно витяжний лист (пвл), який, завдяки різним характеристикам, високим рівнем якості, властивостями, задовольнить всім потребам споживачів. Його використовують професійні будівельники та звичайні клієнти з великим попитом.
Просічно-витяжний лист, сітка або ПВЛ є найсучаснішим, металевим, як будівельним, так і декоративним матеріалом. Він має високий ступінь надійності, привабливий зовнішній вигляд, бездоганну екологічну складову та високий показник вогнестійкості. Цей вироб може вірно служити протягом багатьох років, тоді як водночас спектр його різноманітних профілів застосування надзвичайно широкий, обсяг застосування досить різноманітний.
Просічно-витяжний лист, сітка або ПВЛ виготовляється на високоякісному сучасному обладнанні з технологічним контролем параметрів вихідного виробу.
Для виготовлення просічно витяжного листа використовується спеціалізована прес машина. Металевий лист верхніми ножами машини водночас просікається і розтягується в ромбоподібні клітини, які йдуть у черегуючому порядку один за одним.
В результаті, такого метода у виробу не утворюються шви, що значно підвищує його міцність. Ячейки виробу не розпускаються, на відміну від інших типів листів та сіток. Завдяки холодному прокату, метал набуває певної текстури, якщо є бажання, її можна згладити додатковим вальцюванням через вали.
Але як плоский, так і фактурний профілі мають власну нішу попиту та застосування. Клітини сітки мають кілька основних видів:
— класичний ромб;
— у вигляді квадрата;
— шестикутник;
— правильне коло;
— у вигляді клітин;
— комбінація декількох типів.
Просічки в даному виробі діють як ребра жорсткості, додаючи силу та міцності такому листу (ПВЛ). Дуже важливо знати що у такий спосіб виготовлення лист стає набагато легшим (хоча вага залишається незмінною, тільки матеріал розтягується, тим самим збільшуючи свою площу).

Завдяки структурі з отворами, волога і пил з брудом не осідають на поверхні матеріалу. Погодні явища та постійні кліматичні зміни в конкретної місцевості не мають та не впливають на міцність просічного листа, сітки (ПВЛ). Ці характеристики вважаються повноцінною стійкістю до агресивного середовища. Такий виріб як просічно-витяжний лист, сітка або ПВЛ роблять бажаним будівельним матеріалом на будь-яких будівельних майданчиках.
При веденні як внутрішніх, так і зовнішніх штукатурних робіт просічний лист, сітка (ПВЛ)  з високим ступенем надійності захищає площину стін та стелі від появи щілин та тріщин на них. Під час будівництва довгострокових перекриттів для всіх поверхонь (стін, стелі, підлоги) цей матеріал ідеально підходить до роботи із штукатурними сумішами та гідроізоляційними компонентами.
Позитивно використовувати таку армуючу сітку в районах з екстремальним кліматом, з великими відмінностями при вологості та перепадах температур.
Просічно витяжний лист, сітка (ПВЛ) нівелює надмірне напруження на шарах штукатурки, яка створюється з причин впливу небажаних зовнішніх факторів: зі зміненим природним потеплінням фасаду будинку, під час просідання грунту, з усадкою основи, що використовуються при побудові з інших композитних матеріалів.
Система яка розроблена для виготовлення просічного листа, сітки (ПВЛ)
дозволяє зберегти не тільки цілісність та стабільність, а й структуру об'єму, яка є дуже суттєвою при обробці. У штукатурних роботах він використовується не тільки на плоских поверхнях, а й допомагає створювати об'ємні деталі, та художні фігурні конструкції.
Завдяки своїм конструктивним особливостям просічно витяжний лист, сітка (ПВЛ) дозволяє наносити достатньо щільний шар штукатурки, легко несучи дуже високі навантаження. До безумовних переваг листа, сітки (ПВЛ) містить в себе гарну цілісність структури. Навіть зі значною деформацією однієї клітини, залишкові елементи не деформуються, зберігаючи при цьому еластичність та щільність всієї системи.
У процесі ізоляції теплових мереж цей матеріал також знайшов своє місце: просічно витяжний лист, сітка (ПВЛ)  однозначно перевищує скловолокно по фінансовим показникам, набагато вище так і показники армування, тривалість терміну експлуатації, а інсталяція більше зручна. Просічно витяжний лист, сітка (ПВЛ) фіксується спіраллю до теплоізоляції, надійно, притягуючи її до труби, виключає створення порожнечі між ізоляційним шаром та самою трубою. Якщо ви поставите ряд шарів, ви отримаєте спеціальну армуючу пов'язку, її необхідно поштукатурити й це створить додатковий захисний проміжок для покривних матеріалів. Зрозумілий матеріал, який легко кроїти, це дає можливість мінімізувати непродуктивні відходи, коли матеріал кріпиться на площині.
Особливим попитом на просічно витяжний лист, сітку (ПВЛ) користується виробництво декоративних виробів та ландшафтного дизайну.
Декоративні паркани з фігурних сіток виглядають дуже творчим. Прикладом можуть служити як цільні, так і секційні огородження, балконні огорожі, накладки на скляних ділянках дверей, самі двері можуть бути виготовлені з листа та сітки на каркасі.
Останнім часом декоративні меблі з сітки (ПВЛ) стали дуже поширенні та мають попит.
Тут і зручні крісла, стільці, дивани та столи, барбекю та лавки для стадіону. Ліст, сітка (ПВЛ) добре підлягає фарбуванню, це робить меблі з неї особливо привабливими та довговічними.
Важко перерахувати всі сфери, де просічно витяжний лист, сітка (ПВЛ) надійно стає незамінним матеріалом. У будь-якому випадку, основною та безперечною характеристикою є її легкість, надійність та довговічність.
Наші новини
Можливо Вам потрібна консультація?
Залиште нам свої контакти та наші спеціалісти із Вами зв'яжуться
Ваші VERTA
Made on
Tilda